Orientální noc

Orientální bojovníci
Krásné princezny zahalené v závojích za pevnými zdmy sultánových paláců. Chrabří a udatní arabští bojovníci na krásných koních ovládající umění meče. Uhrančivá hudba, která je slyšet v zahradách vonících skořicí, koriandrem a santalem.
Zavedeme vás na kouzelná místa z pohádek Šeherezády. Můžete shlédnout kouzlo orientální noci a nechat se strhnout vášní Východu, která ještě dlouho bude ve vašich vzpomínkách.

Orientální večer - Orientální programy

Břišní tanec na živou hudbu
Fakýr
Orientální hudba
Nabízíme vystoupení profesionálních břišních tanečnic v několika možných vystoupeních - Egyptský kabaret, harémové tance, klasické břišní tance, divoké shimy a třesy krásnými boky, tance s ohni a fakýrské kousky tanečnic.
Orientální šerm. Profesionální šermíři a kaskadéři vám představí dynamické a tvrdé souboje arabských bojovníků.
Orientální hudba. Naši hudebníci vám zahrají krásné melodie por poslech i tanec. Lze zajistit vystoupení břišních tanečnic na živou hudbu celé kapely nebo jen jednoho nebo dvou bubeníků.
Fakýr. Fakýrská vystoupení - opalování těla, plyvání ohně, fakýrské hřebové lože.
Orientální čajovna - Arabská čajovna. Pozveme vás do pravé arabské čajovny. Naši čajovníci vám nabídnou výborné čaje i nečaje a to vše s odborným výkladem. čajovnu lze vytvořit v exteriérech, ale i interiérech. Veškerá výbava včetně kostýmu čajovníků je do detailu porpracovaná v arabském stylu.

Objednejte si orientální program online